Історія

Інформаційна довідка

Діяльність ТОВ  "Фірма "Фавор"  орієнтована перш за все на споживача. Основними завданнями є випуск якісної, конкурентоспроможної продукції, а також задоволення потреб та інтересів споживачів, партнерів і персоналу.

Розпочавши виробництво в 1993 році як мале підприємство, на сьогоднішній день, підприємство  налічує близько 145 працівників (серед них: з повною вищою освітою – 25 спеціалістів, в тому числі 1 професор та 1 кандидат технічних наук; кваліфікованих спеціалістів з профільною середньо-технічною освітою – 27 спеціалістів; водіїв, охорони, прибиральниць та інших робітників – загалом 93 робітника).

Загальна площа заводу 0,32га, що включає в себе виробничі ділянки по прийманню молока, виготовленню молока і кисломолочної продукції, холодильні камери для її зберігання.

В результаті технічного переоснащення виробництва і реконструкції виробничих приміщень, удосконалення діючих і впровадження нових бізнес-процесів керівництво і трудовий колектив зуміли створити підприємство, що ефективно працює і розвивається високими темпами за рахунок своїх власних коштів.

Сьогодні ТОВ «Фірма «Фавор» є сучасним молокопереробним  підприємством, яке динамічно розвивається. Продукція підприємства користується постійним попитом.

На сучасних технологічних лініях потужністю до 35 тонн на добу виготовляється молочна продукція.

Потужності підприємства спроможні забезпечити попит споживачів в межах міста Києва і області, але головними є і будуть залишатися дитячі та лікувально-оздоровчі заклади.

Рецептури продукції та технології її виробництва вітчизняні, відповідають проектній потужності заводу, споживчому попиту, наявності виробничих площ, рівню їх забезпеченості технологічним і холодильним обладнанням.

Для зручного користування продукцією її фасують у стакани з полістиролу вагою від 50 г до 450 г,  а також у плівку поліетиленову молочну по 450, 500 і 1000 г.

Основним видом діяльності фірми з 1995 р. є виробництво екологічно чистих молока і молочних продуктів.

SAM 2660

Продукція підприємства не лише задовольняє потреби, а й перевищує сподівання споживачів. Навіть найвибагливіші з них можуть знайти для себе свій смак в асортименті продукції (асортимент додається). Підприємство є власником торгової марки «АМА», яка представлена 68 найменуваннями асортименту, 18 видами продукції. До того ж майже 75% від загального асортименту продукції в 2014 році становили продукти, що можуть  застосовуватися для спеціального дитячого та дієтичного споживання, що підтверджено висновками санітарно-епідеміологічної експертизи та МОЗ України.

Фірмою застосовуються технології з коротким (до однієї доби) періодом проходження молока (сировини) від доїння корів до виходу готової продукції, при цьому з рецептури виключено консерванти і високотемпературну обробку сировини, в результаті чого зберігається поживна цінність продуктів.

Сировину – цільне коров'яче молоко – фірма закуповує у великих сільгоспвиробників, які мають відповідні сертифікати, а сільгоспугіддям для випасу худоби надано статус спеціальних сировинних зон. Це дозволило фірмі розпочати виготовлення молочних продукті спеціального дієтичного споживання, в тому числі для дітей.

У державний реєстр харчових продуктів спеціального дієтичного і дитячого споживання занесені наступні найменування: молоко питне подвійної теплової обробки, біолактон, кефір вітамінізований «Омега».

Вся продукція фірми відповідає вимогам чинних нормативних документів, що гарантує споживчу якість і епідеміологічну безпеку, постійно контролюється санепідемстанціями Святошинського та інших районів, а також міською санепідемстанцією.

Молочна продукція, яку виробляє підприємство, не містить ГМО.

SAM 2661

Фірма "Фавор" перша серед молокопереробних підприємств м. Києва отримала 26 грудня 2007 року сертифікат на систему управління якістю за стандартом ДСТУ ISO 9001-2001 і  30 липня 2012 року отримала сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів за стандартом ДСТУ ISO 22000-2007.

Протягом десяти  років фірма виграє тендери на постачання своєї продукції. За результатами торгів 2014-2015 р. фірма постачає свою продукцію школам і дитячим садкам Святошинського, Солом’янського, Дарницького, Дніпровського, Деснянського, Печерського, Оболонського, Подільського та Голосіївського районів м. Києва.

Фірма постачає свою продукцію власним автотранспортом за щоденним замовленням "сьогодні на завтра". Для уникнення запізнень, пов’язаних із складною ситуацією на шляхах Києва, продукція доставляється вночі або рано вранці. Кожна партія продукції супроводжується всією необхідною документацією, в тому числі посвідченням про якість. Фірма також вивозить власним транспортом упаковку від своєї продукції.

В теперішній час, підприємство має в наявності 15 власних та 17 орендованих автомобілі для перевезення продукції. Кожний транспортний засіб, задіяний у поставках сировини і готової продукції, має відповідні санітарні паспорти, а водії і експедитори – санітарні книжки.

Якість молочної продукції ТОВ «Фірми «Фавор» відмічено дипломами і відзнаками багатьох конкурсів і виставок: 
- Лауреата загальнонаціонального конкурсу «Вища проба» - 2005року за високу якість та конкурентоспроможність молочної продукції;
- Переможця Всеукраїнського конкурсу – виставки «Кращий Вітчизняний товар 2006 року»:
- сир «Любительський»;
- напій кисломолочний  «Біолактон»; 
- масло  до  «Сніданку»;
- Біойогурт;
- У номінації «Продовольчі товари» Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України»:
- Фіналіст «Молоко питне» - 2007р;
- Переможець «Біолактон» - 2008р;
- Переможець «Кефір «Омега», фіналіст «кисломолочний продукт «до Сніданку» - 2009р.
-  Свідоцтво лідера економіки України у відповідності з Європейським стандартом рейтингування Міжнародним економічним рейтингом «Ліга Кращих» за підсумками останніх 3х років здобуто перевагу над конкурентами,  19 місце рейтингу в масштабах  України – 2009р;
- Національний сертифікат «Лідер галузі 2009р» (по результатам ранжування понад 300 000 підприємств України за офіційними даними Державної статистики) посівши перше місце в Україні за критеріями: «Обсяг реалізованої продукції», «Продуктивність праці»; «Чистий прибуток», «Заробітна плата»;
-  Почесна грамота  Кабінету Міністрів України  за вагомий внесок у забезпеченні реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів, підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції - 2009рік;
-  Лауреат Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів» у 2011 році:
- Сир м’який Любительський з грибами  (сумішшю трав, паприкою, огірками консервованими);

12 2 12 1 12 3

-  Переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів» у 2012 році:
- Ряжанка 4 %;
- Сир м’який, збагачений  молочним білком «ФетАМА».
- Лауреат конкурсу «100 кращих товарів» – Йогурт питний з наповнювачем «Лісова ягода» 2,5% жиру – 2013 р.
- Переможець конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2014 року» - Йогурт 2,5% жиру, знежирений
- Лауреат конкурсу Столичний стандарт якості 2015 р.
- Переможець конкурсу «100 кращих товарів України» – Харчовий продукт для спеціального дієтичног споживання Молоко пастеризоване 3,2% вітамінізоване 2015 р.

 SAM 2640 SAM 2685 SAM 2686

 

 

 

 

 

Ми в соцмережах

    Soc Facebook

Контакти

Адреса: м. Київ, вул.Тулузи, 5

E-mail: favorAMA1993@gmail.com

Контакти для співпраці:

Юлія +38 093 909-55-10;

Сергій +38 095 48-21-095

Viber +38 (093) 474-57-39 (тільки переписка та обмін файлами)
E-mail Відділу реалізації: pvs_107@ukr.net