Молокопереробне підприємство ТОВ «ФІРМА «ФАВОР», м. Київ, здійснює свою діяльність з 1993 року, і є одним із провідних виробників молочної продукції, в тому числі для дитячого та дієтичного харчування.

З дня заснування, підприємство набуло багатий досвід роботи у сфері виробництва молочної продукції, створивши свої традиції і зарекомендувавши себе як надійний і добросовісний партнер.

Маючи в своєму розпорядженні високий виробничий і кадровий потенціал, підприємство спрямовує свій основний курс на створення конкурентоспроможної, безпечної продукції і максимальне задоволення потреб замовників та споживачів.

НАША МІСІЯ:

Завдяки розвитку і вдосконаленню, випускаючи натуральну і ексклюзивну продукцію ми піклуємося про молочне здоров’я дітей. «Здорові діти - щаслива родина!»

НАША СТРАТЕГІЯ:

  • Збереження існуючих та освоєння нових ринків збуту продукції.
  • Впровадження інноваційних технологій високоякісної та безпечної продукції.
  • Збереження трудового колективу, підтримка сприятливого психологічного клімату, що забезпечує своєчасне виявлення проблем та їх ефективне рішення.

НАШІ ПРИНЦИПИ:

  • Споживач  завжди правий. Він  головне  джерело нашого добробуту і розвитку, потребуючий безумовної поваги.
  • Сучасність - завжди йти в ногу з часом і на крок попереду, використовуючи в своїй діяльності сучасні технології виробництва і методи управління.
  • Якість та безпечність нашої продукції, повинні відповідати вимогам споживачів, перевершувати їх очікування.

НАША ЦІЛЬ:

Покращення якості, безпечності та конкурентоспроможності продукції, яка задовольняє вимоги та очікування споживачів, забезпечує отримання прибутку.


ЦЕ ДОСЯГАЄТЬСЯ НА ОСНОВІ РЕАЛІЗАЦІЇ НАСТУПНИХ ПРИНЦИПІВ:

 

1.Орієнтація на споживача – закон для виробника
Ми вивчаємо потреби споживачів, удосконалюємо якість та забезпечуємо безпечність продукції з урахуванням встановлених вимог, покращуємо імідж підприємства на ринку, прагнемо збільшити об’єми продажу, розвиваємо взаємовигідні партнерські відносини із замовниками.

2. Виробництво якісної та безпечної продукції досягається за рахунок:
- підтримання функціонування системи управління якості та безпечності продукції;
- технічного переоснащення і реконструкції виробничих об’єктів, модернізації та заміни обладнання;
- удосконалення технологій, технологічних процесів, їх моніторингу;
- дотримання технологічної дисципліни і вимог нормативно-правових актів України;
- кваліфікаційного персоналу, задіяного до активної участі в роботі по забезпеченню якості, безпечності та екологічності молочної продукції;
- підтримання інфраструктури в робочому стані.

3. Принципи роботи кожного – ніяких компромісів за рахунок якості.
Всі працівники підприємства відповідальні за якість своєї роботи.

4.База наших успіхів – високий професіоналізм працівників.
Ми постійно підвищуємо рівень знань і професійної підготовки всього персоналу, впроваджуємо систему матеріального стимулу і мотивації працівників, проводимо інформування у сфері якості, безпечності та екології.

5.Співпраця з постачальниками.
Якість сировини, матеріалів, обладнання та комплектуючих виробів забезпечується на основі поєднання вимог і активної співпраці із постачальниками. Якість та безпечність нашої продукції починається з наших постачальників.

6. Раціональне використання ресурсів.
Збереження та економія ресурсів, підтримання інфраструктури, зниження затрат, фінансова стабільність можуть бути досягненні за рахунок попередження невідповідностей, постійного поліпшення продукту, процесів виробництва та управління.

7. Удосконалення систем управління якості, безпечності та екологічного керування.
Керівництво забезпечує умови для удосконалення і постійного підвищення результативності системи управління якості, безпечності та екологічного керування, бере на себе відповідальність відповідати вимогам ДСТУ ISО 9001, ДСТУ ISО 22000, ДСТУ ISО 14001; робить прозорою Політику у сфері якості, безпечності та екології, орієнтуючись на інтереси споживачів, персоналу та суспільства в цілому.

Керівництво ТОВ «фірма «Фавор» бере на себе відповідальність за реалізацію даної Політики у сфері якості, безпечності та екології, забезпечення розуміння і підтримки її всіма працівниками підприємства. 

 

 

Ми в соцмережах

    Soc Facebook

Контакти

Адреса: м. Київ, вул.Тулузи, 5

E-mail: favorAMA1993@gmail.com

Контакти для співпраці:

Юлія +38 093 909-55-10;

Сергій +38 095 48-21-095

Viber +38 (093) 474-57-39 (тільки переписка та обмін файлами)
E-mail Відділу реалізації: pvs_107@ukr.net