Новини

Напередодні Дня працівників харчової промисловості у нашому колективі відбулось урочисте нагородження кращих співробітників підприємства дипломами Міністерства аграрної політики і продовольства України.

17 грудня 2016 року у спеціалізованій школі № 76 імені Олеся Гончара, відбулося свято присвячене Дню Святого Миколая для дітей та їхніх батьків, в рамках проекту «Допоможемо малюку рости здоровим», що презентує Компанія «ФАВОР» на чолі з генеральним директором Михайловою Раїсою Василівною спільно з дошкільними навчальними закладами Святошинської районної в м.Києві державної адміністрації.

30 жовтня відбулося урочисте відкриття фірмового магазину ТМ "АМА" в житловому комплексі "Київський квартал" за адресою вул. Райдужна, 165.

15 жовтня ТОВ "ФІРМА"ФАВОР" провело свято для дітей Святошинського району і їхніх батьків, на честь Дня працівників харчової промисловості.

11 вересня 2016 року у селищі Святопетрівське (в Петрівському кварталі) за адресою: бульвар Лесі Українки, 6-А, відбулося відкриття фірмового магазину ТОВ «ФІРМА «ФАВОР» з реалізацією молочної продукції ТМ «АМА».

Місця продажу нашої продукції

Відгуки

Відео гід по підприємству

Наші вакансії

Ми в соцмережах

   

Контакти

Адреса: м. Київ, вул.Тулузи, 5
Телефон: (044) 273-69-24
факс: (044) 274-52-10
E-mail: favor@i.com.ua
E-mail: favor-ama@ukr.net