Київ – місто Фавору

Нині багато говорять про занепад підприємництва, про недоліки, про негаразди. І дуже мало згадують позитиву, який, незважаючи ні на що, є.

Наш молокозавод відзначив двадцяту річницю своєї діяльності. Продукти компанії «Фавор» знає кожен киянин. Та й мешканці інших регіонів країни теж, скоріш за все, куштували смачну та якісну молочну продукцію цієї компанії.

Кияни знають, що «Фавор» відрізняється якістю виробництва і є беззаперечним флагманом і гордістю Святошинського району. Тому й не дивно, що на святкування дня народження компанії завітало багато батьків з дітьми.

У холі клубу «Бінго» на запрошених чекав сюрприз: тут вони мали можливість самостійно переконатись у якості продукції, яку випускають на підприємстві. Дегустація йогуртів, сиру, сметани та інших смачних продуктів справді користувалась попитом. Малеча із насолодою ласувала гостинцями, та й батьки теж із задоволенням брали участь у дегустації.

А по закінченню дегустації на усіх присутніх очікувало свято - концертна програма з подарунками, призами та сюрпризами. І кожен зміг відчути себе фаворитом на цьому святі, адже керівництво компанії потурбувалось про те, аби усі запрошені отримали подарунки і відчули, що фавор буває в житті кожного.

 

Поширити у мережі:

Місця продажу нашої продукції

Відео гід по підприємству

Ми в соцмережах

    Soc Facebook

Контакти

Адреса: м. Київ, вул.Тулузи, 5
Тел.: (044) 273-69-24
Моб.: (093) 474-57-39
Відділ реалізації: (093) 346-24-55
E-mail: FavorAMA1993@gmail.com