19 грудня в день Святого Миколая у культурно-розважальному комплексі Бінго відбулася зустріч з малюками та їх батьками в рамках проекту «Допоможемо малюку рости здоровим», який має на меті підтримати ідею правильного здорового харчування. Цей проект презентує ТОВ «фірма «Фавор» спільно з дошкільними навчальними закладами Святошинської районної державної адміністрації.

 bob0569

Ініціатором цього проекту є ТОВ «фірма «Фавор» на чолі з генеральним директором Михайловою Раїсою Василівною, для якої завжди були і залишаються пріоритетними питання фізичного, інтелектуального і духовного розвитку дітей.

Генеральний директор Асоціації «Укрконсервмолоко» Нагайцева Тамара Михайлівна відмітила, що здорові діти – це спокій батьків, а запорука здоров’я – це правильне і збалансоване харчування, яке з перших днів дає організму дитини всі необхідні корисні речовини і мікроелементи. Тамара Михайлівна запропонувала об’єднати зусилля присутніх на зустрічі батьків, виробників дитячого харчування, представників Мінагрополітики на популяризацію ідей здорового харчування дітей із залученням всіх зацікавлених сторін.

На відвідувачів заходу чекав цікавий святковий концерт та подарунки від Діда Мороза та бегемотика АМА. Своїми чудовими співами, танцями, хороводами маленькі артисти з садочків №567, №669, Сузір’я, Інтел подарували всім присутнім масу позитивних емоцій. Кожен залишив свято з щирою посмішкою на обличчі, гарним настроєм і подарунком від бегемотика АМА.

 bob0517 resize

 bob1124

 bob0642

 bob1464 resize

Більше фото в галереї:  pic foto

Поширити у мережі:

Місця продажу нашої продукції

Відео гід по підприємству

Ми в соцмережах

    Soc Facebook

Контакти

Адреса: м. Київ, вул.Тулузи, 5
Тел.: (044) 273-69-24
Моб.: (093) 474-57-39
Відділ реалізації: (093) 346-24-55
E-mail: FavorAMA1993@gmail.com