29 грудня 2016 року у ДНЗ №567 Святошинського району м. Києва "Калинонька" відбувся міський захід для слухачів курсів підвищення кваліфікації (методистів ДНЗ) при Інституті післядипломної педагогічної освіти від Київського університету імені Б.Грінченка.

IMG 2636

 

Колектив садочку «Калинонька» поділився досвідом своєї роботи, продемонструвавши в рамках заходу презентацію на тему «Рости здоровим, малюк!»

Завідувач садочку Шавкун Олена Миколаївна розповіла про діяльність і досягнення колективу у вихованні дітей, що передбачають застосування сучасних методик, роботу з батьківським комітетом, дотримання і розвиток комфортних умов для цікавого і корисного перебування дошкільнят у закладі. Маленькі відвідувачі «Калиноньки» разом із музичними керівниками продемонстрували художню виставу «Семеро козенят». Також інструктор з фізичного виховання провела з дітками відкрите заняття з цікавими і корисними вправами. Приємно вразило і те, що колектив впроваджує нові методи виховання дітей дошкільного віку, опираючись на досвід розвинених країн Європи.

 

IMG 2642

 

В дитячому садочку значну увагу приділяють правильному і безпечному харчуванню  дітей, для якого потрібні продукти високої якості.

Молочні продукти, які є обов’язковими і незамінними у раціоні дошкільнят в дитячий садочок «Калинонька» постачає ТОВ «фірма «Фавор» – завод по виробництву молочних продуктів для дитячого харчування та спеціального дієтичного споживання. 

Фахівці відділу якості підприємства виступили перед присутніми із презентацією на тему «Роль молочних продуктів у дитячому харчуванні» та провели дегустацію молочної продукції торгової марки АМА. Учасники заходу мали змогу поряд із звичними, усім відомими продуктами (молоко, кефір, йогурти, сметана, ряжанка), скуштувати і надзвичайно корисні, унікальні: харчовий продукт для спеціального дієтичного споживання, напій кисломолочний «Біолактон» зі стевією та «Кефір вітамінізований «Омега» для харчування дітей дошкільного, шкільного віку та дорослого населення. Важливою особливістю і перевагою молочних продуктів ТОВ «фірма «Фавор» є те, що вони не містять консервантів і фарбників, вироблені із сировини ґатунку Екстра та вищого сорту,  а термін їх зберігання становить від 3-х до 7-ми діб.

 

IMG 2648

 

Діти – це майбутнє людини, сім’ї, країни і навіть світу в цілому, тому їх здоров’я, виховання, безпека, комфорт і, як результат, щира посмішка – є основним і першочерговим завданням!

Здорові діти – щаслива родина!

 

IMG 2632

 

IMG 2641

 

IMG 20160229 112048

 

3

 

25

Поширити у мережі:

Місця продажу нашої продукції

Відео гід по підприємству

Ми в соцмережах

    Soc Facebook

Контакти

Адреса: м. Київ, вул.Тулузи, 5
Тел.: (044) 273-69-24
Моб.: (093) 474-57-39
Відділ реалізації: (093) 346-24-55
E-mail: FavorAMA1993@gmail.com