"Щиро дякую за нагороду, яку вважаю не особистою, а всього колективу!" - Генеральний директор ТОВ «Фірма «Фавор» Михайлова Раїса – лауреат загальнонаціональної програми «Людина року – 2015» в номінації «Менеджер року».


   Перш за все, я хочу подякувати колективу ТОВ «Фірма «Фавор» за сумлінну працю і як результат, сьогоднішню престижну нагороду. Саме завдяки професіоналізму та злагодженій роботі наше підприємство стало одним із провідних виробників молочної продукції для дитячого та дієтичного харчування. Дуже символічно, що ми отримали нагороду на 20-ій ювілейній програмі «Людина року», адже саме 20 років тому ми випустили свій перший йогурт – вперше в Україні!

Menenedjer

   Хочу подякувати організаторам програми «Людина року» за високу оцінку нашої діяльності. Дуже приємно отримувати такі нагороди, особливо, коли ти на це навіть не розраховуєш, а просто робиш свою справу! Я хочу пообіцяти, що ми і надалі будемо прикладати максимум зусиль для забезпечення наших споживачів якісною і безпечною молочною продукцією, а нашим пріоритетом залишиться виготовлення корисної для здоров’я дітей молочної продукції, адже наше гасло «Здорові діти – щаслива родина»!

Поширити у мережі:

Місця продажу нашої продукції

Відео гід по підприємству

Ми в соцмережах

    Soc Facebook

Контакти

Адреса: м. Київ, вул.Тулузи, 5
Тел.: (044) 273-69-24
Моб.: (093) 474-57-39
Відділ реалізації: (093) 346-24-55
E-mail: FavorAMA1993@gmail.com