Сьогодні відбулось виїзне засідання Президії ради директорів промислових підприємств, установ та організацій при Святошинській в місті Києві державній адміністрації.

32283703

Місцем проведення обрано – молокопереробне підприємство «ТОВ «Фірма «ФАВОР», що в травні цього року святкує свій 25-й ювілей.
Головним питанням порядку денного було обговорення участі підприємств району у виставці «Зроблено в Києві».
Виставка-презентація «Зроблено в Києві» - це потужний та надзвичайно актуальний захід, який спрямований на розвиток економіки столиці та держави в цілому, адже створює для виробників можливості презентувати свої здобутки якнайширшій аудиторії та відкриває перед промисловими підприємствами широкі бізнес-перспективи.
Для підприємств Святошинського району можливість прийняти участь у головній виставці Києва – це прояв гордості та поваги до нашого рідного району та міста.
Святошинський район – це один з небагатьох районів міста, в якому працюють дійсно унікальні підприємства, що на протязі багатьох років розробляють ексклюзивні та унікальні продукти, а головне - несуть СТАБІЛЬНІСТЬ у сім’ї киян.
ЗАПРОШУЄМО всі підприємства Святошинського району до участі в виставці «Зроблено в Києві» - РАЗОМ ми зможемо гідно представити наш район та відстояти ім’я найбільш стабільного та перспективного району в місті!

Поширити у мережі:

Місця продажу нашої продукції

Відео гід по підприємству

Ми в соцмережах

    Soc Facebook

Контакти

Адреса: м. Київ, вул.Тулузи, 5
Тел.: (044) 273-69-24
Моб.: (093) 474-57-39
Відділ реалізації: (093) 346-24-55
E-mail: FavorAMA1993@gmail.com