ТМ «АМА» смачний партнер XІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої творчості Soncezanas Konkyrs Грандіозне свято відбулося в м. Києві 9, 10 та 11 ЛИСТОПАДА та подарувало море незабутніх вражень, грандіозні вокальні бої, багато маленьких і водночас величезних сюрпризів.

Сонце за нас!


Цей конкурс започатковано з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у 2010 році, і нині існує під патронатом Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.
Проект організовується і проводиться з метою виявлення та підтримки талановитих та яскравих виконавців, розкриття та подальшого розвитку творчого потенціалу дітей.

Фестиваль
Фестиваль зарекомендував себе як високопрофесійний – в ньому приймають участь діти і молодь зі всієї України як з професійних мистецьких музичних закладів (школи, коледжі, інститути), так і з аматорських колективів та гуртків. У склад журі входять провідні діячі мистецтв України – викладачі Вищих навчальних закладів, композитори, продюсери, зірки українського шоу-бізнесу.

XІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості
11 листопада відбувся Гала-концерт фестивалю-конкурсу, на який завітала заступник генерального директора з якості ТОВ «Фірма «Фавор» Наталія Тюріна, щоб привітати дітей та молодь зі святом та побажати успіхів, перемог та нескінченного творчого потенціалу. Також на святі був присутній духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира та духівник фестивалю митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, який благословив організаторів, переможців та учасників конкурсу на подальші звершення.

Діти

Концерт

Поширити у мережі:

Місця продажу нашої продукції

Відео гід по підприємству

Ми в соцмережах

    Soc Facebook

Контакти

Адреса: м. Київ, вул.Тулузи, 5

E-mail: favorAMA1993@gmail.com

Контакти для співпраці:

Юлія +38 093 909-55-10;

Сергій +38 095 48-21-095

Viber +38 (093) 474-57-39 (тільки переписка та обмін файлами)
E-mail Відділу реалізації: pvs_107@ukr.net