22 листопада відбулось виїзне засідання Президії ради директорів промислових підприємств, установ та організацій при Святошинській в місті Києві державній адміністрації...

 2117

22 листопада відбулось виїзне засідання Президії ради директорів промислових підприємств, установ та організацій при Святошинській в місті Києві державній адміністраціїза участі заступника Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва – Нестерова В.Г., представника Святошинської в м. Києві державної адміністрації –
Тагіль О.А., начальника управління закладів професійної освіти, прогнозування та розвитку інфраструктури освіти Департаменту освіти і науки – Бондаренко О.М. та директорів закладів професійно-технічної освіти Святошинського району м. Києва:
• Директор Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації» - Коваленко В. М.
• Директор Державного навчального закладу «Київський центр професійно-технічної освіти» - Колихан А. П.
• Заступник директора з навчально-виховної роботи Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства – Демченко В. А.
• Директор Київського професійного училища будівництва і архітектури – Качаловський П. І.
• Директор вищого професійного училища № 33 м. Києва – Наконечний П. С.
• Директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва» - Авраменко О.О.
• Директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Київське вище професійне училище машинобудування та комп’ютерно-інтегрованих технологій» - Шолудько Л. В.
Головним питанням порядку денного було обговорення стану та напрямків розвитку професійної освіти м. Києва у 2019 - 2023 р.р., обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у закладах професійно-технічної освіти.
Розгляд концепції взаємодії промислових підприємств та професійно-технічних закладів освіти в м. Києві.
ОСНОВНА МЕТА зустрічі: забезпечення молодих кадрів робочими місцями та гідною заробітною платою за для призупинення потоку виїзду молодих спеціалістів закордон.
ПРИЙНЯТЕ НАСТУПНЕ РІШЕННЯ:
1. Ініціювати зустріч (розширене засідання) з керівниками промислових підприємств, установ і організацій м. Києва та директорами 23 професійно-навчальних закладів.
2. Підготувати лист – пропозицію по необхідних вакансіях підготовки кваліфікованих працівників для підприємств м. Києва на 2019 – 2020 рр., направити його в КМДА, так як соціальне партнерство регулює систему взаємин між працівниками, роботодавцями, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, яка спрямована на забезпечення узгодження інтересів ПТНЗ і роботодавців.

Поширити у мережі:

Місця продажу нашої продукції

Відео гід по підприємству

Ми в соцмережах

    Soc Facebook

Контакти

Адреса: м. Київ, вул.Тулузи, 5

E-mail: favorAMA1993@gmail.com

Телефон для довідок:

+38 (093) 474-57-39

 

Контакти Відділу реалізації:

Юлія +38 093 909-55-10;

Сергій +38 095 48-21-095

Viber Відділу реалізації: 

+38 (093) 474-57-39 (тільки переписка та обмін файлами)
E-mail Відділу реалізації: pvs_107@ukr.net