Сьогодні понад 40 країн відзначають Всесвітній день якості. Ініціатором його стала Європейська організація якості, а ООН підтримали дану ініціативу. День затвердили в 1990 році відзначати у другий четвер листопада.

denjakostipost

Якість продукції та послуг - найважливіший фактор успішної діяльності як окремого підприємства, так і будь-якої галузі промисловості. Досягнення високих якісних характеристик продукції забезпечує підвищення їх конкурентоспроможності як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку.

Відзначаючи Всесвітній день якості, ми закликаємо до активізації діяльності щодо забезпечення пріоритету якості, постійного вдосконалення споживчих властивостей і характеристик продукції, що виробляється і поліпшення системи управління якістю. 

Це гарний привід задуматися всім: від керівника до працівника про ту роль, яку якість грає в їх роботі, про якість управлінський рішень, що вживаються, про якість продукції і про якість виконуваних робіт. 

Саме наша спільна і відповідальна праця, наші спільні цілі та єдність в їх досягненні і сприятимуть продуктивній та якісній роботі в сучасних реаліях.

Бажаємо всім співробітникам нових успіхів і досягнень у праці! 

Поширити у мережі:

Місця продажу нашої продукції

Відео гід по підприємству

Ми в соцмережах

    Soc Facebook

Контакти

Адреса: м. Київ, вул.Тулузи, 5
Тел.: (044) 273-69-24
Моб.: (093) 474-57-39
Відділ реалізації: (093) 346-24-55
E-mail: FavorAMA1993@gmail.com