У спеціалізованій школі  № 76 імені Олеся Гончара, відбулося свято присвячене до Дня Святого Миколая для дітей та їхніх батьків, в рамках проекту «Допоможемо малюку рости здоровим», що презентує Компанія «Фавор» на чолі з генеральним директором  Раїсою Михайловою спільно з дошкільними навчальними закладами Святошинської району.

 BOB1995 resize

 Запрошені гості поринали у неймовірну новорічну казку вже з самого порогу школи. Тут, у прикрашеному холі діток зустрічали бегемотики АМА, аніматори, музика, а також виставка малюнків та віршів.

585a5ae63a4b1

Втім, справжнє диво чекало на малечу у актовому залі. На святі, серед запрошених гостей,  були присутні депутат Київської міської ради Вікторія Муха, представник Святошинської РДА Людмила Галинко, начальник управління освіти Святошинського району Ольга Іваніна, які підбадьорили малечу яскраві виступи.

 BOB2134 resize

- Перед Днем Святого Миколая кожен з нас мріє про щось своє. Для дорослих серед таких побажань до чудотворця — здорові та успішні діти. Приємно, що у нашому районі є підприємці, які багато років дбають про те, аби дітвора зростала рухливою та щасливою. Фірма «Фавор» — яскравий приклад справді соціально-відповідального бізнесу. Вдячна всьому колективу підприємства за чудові емоції та справжній щирий сміх дітей. Переконана, що спільними зусиллями влади та саме таких підприємців нам вдасться виховати гідне покоління українців. Тож продовжуємо працювати. Успіхів, щастя та миру у Новому році!, - зазначила депутат Київської міської ради Вікторія Муха

 BOB2440 resize

Але найцікавіше було попереду – вікторина від Діда Мороза з дотепними загадками на «молочну тематику» лише розігріла юрбу перед кульмінацією свята - церемонією нагородження учасників Конкурсу «Світ родини АМА»,  які надіслали на конкурс свої красиві малюнки, дотепні девізи та чудові віршики.

Отже, «Головними призами» були нагороджені Сергій Мудрик за кращий малюнок та Данислав Долженко за кращий віршик і кращий девіз. Тимофій Сосновський тепер зможе збирати пазл зі своїм малюнком, адже його роботу колектив компанії «Фавор» взяв за основу для розробки головоломки. А «Приз глядацьких симпатій»  здобув Нікіта Щиголєв. Малята активно підтримували переможців оплесками та радісними вигуками. Головне, що ніхто не залишився без подарунків, адже усі дітки, які прийшли на свято отримали яскраві, цікаві, смачні та корисні подарунками.

 BOB2448 resize

- У рамках проекту «Допоможемо малюку рости здоровим», ми відвідуємо дошкільні заклади розповідаючи про користь молочних продуктів, які є джерелом вітамінів та мікроелементів. А також ведемо бесіду з  батьками про те, як закласти основу корисним звичкам харчування дитини на все життя, - підсумувала генеральний директор компанії «Фавор» Раїса Михайлова.

Джерело:logov2m

 

Поширити у мережі:

Місця продажу нашої продукції

Відео гід по підприємству

Новини

Ми в соцмережах

    Soc Facebook

Контакти

Адреса: м. Київ, вул.Тулузи, 5

E-mail: favorAMA1993@gmail.com

Телефон для довідок:

+38 (093) 474-57-39

 

Контакти Відділу реалізації:

Юлія +38 093 909-55-10;

Сергій +38 095 48-21-095

Viber Відділу реалізації: 

+38 (093) 474-57-39 (тільки переписка та обмін файлами)
E-mail Відділу реалізації: pvs_107@ukr.net