АМА та ДІТИ для ЗСУ!

АМА та діти для ЗСУ

 • Кожна дитина має право брати участь в проєкті;
 • Малюнок має містити прапор України та за бажанням бегемотика АМА;
 • Малюнок має містити ім’я та вік автора,  який долучився до проєкту і підтримує ЗСУ своїм малюнком;
 • Малюнки з QR-кодом  прохання надсилати на адресу: 03170, Україна, Київ, вул. Тулузи, 5, в листі мають бути зазначені контактні дані одного з батьків чи родичів дитини (телефон, прізвище та ім’я) для подальшого зв’язку з автором малюнку, а також назву проекту «Діти з АМА допомагають ЗСУ.

Cуть проєкту:

Агресія рф створила нові виклики, реагування на які є питанням існування незалежної України. Це розуміє кожний українець. Так маленька 9-річна онука власниці компанії приємно здивувала всіх нас своїм внеском в допомогу ЗСУ. Василина намалювала картину, яку вона продала, а на отримані гроші вона придбала йогурти та передала їх хлопцям, що боронять нашу країну. Це тільки одна з історій, які сьогодні зігрівають наші серця, вселяють надію та віру в Перемогу!
Саме тому, сьогодні, розуміючи, що діти – це майбутнє нашої країни, від їх світогляду залежить розбудова та розквіт нашої України, ТОВ “ФІРМА “ФАВОР” (ТМ «АМА» і «А-МАМ») прийняло рішення долучити квіт нації до підтримки України, до підтримки кожного захисника нашої країни, до підтримки Збройних сил України та організувати проєкт, що дозволить всім нам зробити свій внесок в допомогу захисникам України.

Для цього ТОВ “ФІРМА “ФАВОР” (ТМ «АМА» і «А-МАМ») протягом війни та до нашої перемоги пропонує кожному зацікавленому долучитися до проєкту «АМА та діти для ЗСУ».Проєкт покликаний підтримати майбутнє нашої країни.

Здорові діти – щаслива родина! Вільна країна – велике майбутнє!

Проєкт «АМА та діти для ЗСУ» включає в себе наступні напрями роботи:

 • Відрахування фінансової допомоги на потреби ЗСУ компанією ТОВ “ФІРМА “ФАВОР”  в розмірі 1 грн від кожного промаркованого  продукту власного виробництва ТМ «АМА» і «А-МАМ»;  
 • Організація збору малюнків, зроблених нашими маленькими прихильниками, для підтримки захисників нашої країни;
 • Організація щомісячної виставки-продажу робіт наших маленьких учасників та відрахування отриманих грошей на потреби ЗСУ (задопомогою волонтерської організації ” Я вдома”).

Строк реалізації проєкту:

з 15 вересня до перемоги України в війні проти росії + фінальний проєкт, як підсумок роботи та привітання з Перемогою України!

Механізм реалізації:

 1. Відрахування фінансової допомоги на потреби ЗСУ ТОВ “ФІРМА “ФАВОР”  в розмірі 1 грн від кожного промаркованого продукту власного виробництва ТМ «АМА» і «А-МАМ» протягом війни росії проти України та до перемоги України.

Сумарна фінансова допомога від реалізованої продукції буде перераховуватися щомісяця, звіт буде офіційно доступний:

 • Організація збору малюнків, зроблених нашими маленькими прихильниками, для підтримки захисників нашої країни.

ТОВ “ФІРМА “ФАВОР” (ТМ «АМА» і «А-МАМ») пропонує кожній родині взяти участь в конкурсі. Мета якого, – це підготовка дитиною малюнку, який покликаний підтримати кожного окремого захисника нашої країни.

Всі малюнки, за винятком тих, з яких буде складатися підсумкова щомісячна виставка-продаж, будуть передані захисникам на фронт разом з допомогою, яку надає бійцям волонтерська організація «Я вдома». Кожний малюнок покликаний підтримати окремого воїна, окремого захисника, завдяки якому ми всі маємо наші світанки і нашу незалежну Україну.

Кожного місяця будуть обиратися не менше 10 малюнків в кожній із вікових категорій дітей: від 2-х років, від 3-х до 6-ти років, від 7-ми до 12 років. Далі з обраних малюнків щомісяця буде організована виставка-продаж з безпосередньою участю авторів малюнків та їх дітей. Гроші, отримані з продажів малюнків, будуть перераховані на потреби волонтерської організації «Я вдома».

Кожна дитина, робота якої буде брати участь в виставці-продажу на підтримку ЗСУ, отримає заохочувальний подарунок від компанії-організатора заходу в вигляді продуктового набору.

Конкурсна комісія, яка буде обирати роботи для організації виставки-продажу, буде складатися з представника ТОВ “ФІРМА “ФАВОР” (ТМ «АМА» і «А-МАМ»).

Кожен малюнок є важливим для нас, для майбутнього нашої країни, для захисників, що боронять нашу свободу та незалежність. Долучайтеся до майбутнього країни в рамках проєкту від ТОВ “ФІРМА “ФАВОР” (ТМ «АМА» і «А-МАМ» «АМА та діти для ЗСУ»)!

Умови участі:

 • Кожна дитина має право брати участь в проєкті;
 • Малюнок має містити прапор України та за бажанням бегемотика АМА;
 • Малюнок має містити ім’я та вік автора,  який долучився до проєкту і підтримує ЗСУ своїм малюнком;
 • Малюнки прохання надсилати на адресу: 03170, Україна, Київ, вул. Тулузи, 5, в листі мають бути зазначені контактні дані одного з батьків чи родичів дитини (телефон, прізвище та ім’я) для подальшого зв’язку з автором малюнку, а також назву проекту «Діти з АМА допомагають ЗСУ.

Малюнки можна принести на вказану адресу самостійно, малюнки приймаються з понеділка до п’ятниці включно з 10:00 до 18:00. Також малюнки можна залишити в точках продажу #АМА з 10:00 до 18:00:

✅Ринок “ДЕРЕВ’ЯНИЙ”, пр-т Маяковського, 63/12

✅пр-т Маяковського, 15/1

✅вул. Бальзака, 61/4

✅вул. Табірна, 42

✅вул. Іллєнка, 5

✅вул. Порика, 5 а

✅Ринок “НИВКИ”, вул. Щербакова, 47

✅Ринок “БОРЩАГІВСЬКИЙ”, вул. Зодчих, 58 а

✅Ринок “ВЕРНАДСЬКОГО”, б-р Вернадського, 79

✅Ринок “СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ”, бул-р Чоколівський, 5/7

✅Ринок “ДНІПРО”, б-р Кольцова, 12/1

✅пр-т Л. Курбаса, 4 б (Колібріс)

✅вул. Тулузи, 5/1

✅м. Ірпінь, вул. Соборна, 141 а

✅ЖК “Софія”, вул. Боголюбова, 14

✅ЖК “Львівський” вул. Білоцерківська, 1

Слідкуйте за нашими оновленнями на офіційних сторінках сайту та соціальних мережах.

Проєкт буде тривати до нашої перемоги. Після перемоги буде організована нова подія, про яку компанія-організатор повідомить окремо на своїх офіційних джерелах, а також шляхом смс-інформування всіх учасників проєкту після оголошення нашої перемоги. Проєкт діє на всій території України, підконтрольній українській владі. Зібрані кошти будуть перераховуватися на потреби ЗСУ на рахунок волонтерської організації. Умови проєкту “АМА та діти для ЗСУ” можуть доповнюватися, вся інформація буде постійно оновлюватися, слідкуйте за оновленнями на офіційних сторінках компанії (сайт та соціальні мережі).