В Київській ТПП відбувся святковий захід до Дня підприємця України

03.09.21 р. в Київській ТПП відбувся святковий захід до Дня підприємця України – «День відкритих дверей», який відвідала Генеральний директор ТОВ «Фірма «ФАВОР» Раиса Михайлова. Перед учасниками виступив президент Київської ТПП Микола Засульський перший віце-президент Київської ТПП, голова Комітету жінок-підприємниць Людмила Сізікова, вона ознайомила з роботою Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП. Урядова уповноважена з питань гендерної рівності Катерина Левченко, пані Соня Крайчева , яка працює в Посольстві Словацької Республіки в Україні.
Всі учасники заходу відвідали виставку товарів та продукції, які випускаються підприємствами – членами Київської ТПП. Учасники виставки мали можливість представити та детально розповісти про свою продукцію, виробництво та провести дегустацію.
ТОВ “Фірма “ФАВОР” презентували лінійку продуктів преміум-класу ТМ «АМА», яка незабаром з’явиться на полицях магазинів Києва. Учасники заходу мали можливість продегустувати продукти профілактичної дії та та першими спробувати термостатні продукти в глечиках преміальної лінійки «АМА» – «Сметана», «Ряжанка», «Йогурт», «Кефір».

Дякуємо організаторам за ПРОДУКТИВНУ, насичену програму заходу та цікаву інтелектуальну комунікацію.