Дегустація АМА на форумі соціально-освітніх інновацій «Якісне харчування – здорова дитина»

18 грудня ТОВ “ФІРМА “ФАВОР” відвідали Партнерський форум соціально-освітніх інновацій «Якісне харчування – здорова дитина» який проходив у приміщенні університету державної фіскальної служби України у місті Ірпінь. 

Мета даного форуму полягає у запровадженні регіональних соціально-освітніх трансформацій та нових підходів до організації здорового, раціонального та безпечного харчування учнів і вихованців, а також у реалізації державної політики щодо створення в закладах освіти безпечного для життя і здоров’я дитини середовища.

Дана презентація, це приклад корисної їжі та технологій сучасності, на які мають порівнюватись у всіх навчальних закладах України. Якісне і здорове харчування дітей – важлива умова здоров’я, розвитку та успішного навчання школярів.

Усі присутні на форумі мали змогу продегустувати смачнющі продукти ТМ АМА та отримати відповіді на свої запитання від фахівців ТОВ «ФІРМА «ФАВОР». Ми щиро раді були стати частиною цього заходу, та відчути неймовірно добру, надихаючу атмосферу.