Кефір Омега для поліпшення вашої імунної системи

А Ви вже запаслися найкориснішим для школяриків напоєм – Кефіром Омега 3?

За результатами клінічного дослідження дитячого харчування, яке провів Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України регулярне вживання молочних продуктів з Омега-3 протягом трьох місяців покращує показники розумового розвитку та здоров’я дитини від 15% до 30%.

В результаті дослідження з’ясувалося, що у дітей, які споживають молочні продукти з Омега-3, показники тестів на логіку, механічну пам’ять, мислення і сприйняття виросли від 15% до 30%. Дев’ятеро дітей (25%) фахівці Інституту перевели в групу з високою працездатністю. Фізичні та інтелектуальні показники інших учасників дослідження залишилися на колишньому рівні. 

Омега – відповідає за регенерацію та ріст клітин, домінує в складі сірої речовини і відповідає за функції нервової системи і зору дитини. Так, у немовлят в тканинах мозку вміст Омега-3 – 35-40%, в сітківці – 60%.

Омега-3 – найважливіший компонент здорової імунної системи дитини і відповідає за його інтелектуальний розвиток, емоційний стан, формування здібностей, умінь і навичок.

Купуйте у фірмовій мережі “АМА” та інтернет-магазині!