Міжнародна агровиставка АГРО-2019

ТОВ «Фірма «Фавор» запрошує всіх бажаючих відвідати наш стенд в рамках виставки «АГРО-2019». що працюватиме до 07.06.19 р.

4 червня, у Києві на території Національного комплексу «Експоцентр України» розпочалася найбільша міжнародна агровиставка у Східній Європі – «АГРО-2019» за участю близько 1300 компаній із 15 країн світу. До речі, Київщину на виставці представляють 30 кращих фермерських та сільськогосподарських підприємств, звідси й назва експозиції «Київщина – земля можливостей».

На відкритті агровиставки були присутні виконуюча обов’язки Мінагрополітики України – Ольга Трофімцева та голова Київської обласної держадміністрації – Олександр Терещук. Поважні гості завітали до стенду молокопереробного підприємства ТОВ «Фірма «Фавор», де ми з радістю пригостили їх смаколиками АМА.

В рамках виставки відбудуться заходи ділової програми “АПК 4.0”, яка є складовою частиною “Українського експортного тижня-2019” та проводиться у форматі дискусійних панелей, семінарів та тренінгів за ключовими напрямами: економічний, соціальний, екологічний та інноваційний простори.

Серед головних тем ділової програми: стратегічні пріоритети та плани подальшого розвитку АПК; державна підтримка-2019; експорт продукції, додана вартість, органічне виробництво; розвиток кластерів, кооперативів, фермерства, сільських територій і зеленого туризму; інновації, технології, логістика фінансові інструменти; адаптація до зміни клімату, збереження родючості ґрунтів, зрошення; аграрна освіта та наука.