Науково-практична конференція «Здорове харчування дітей в Україні – запорука майбутнього нації: стан і перспективи»

Сьогодні керівництво ТОВ “Фірма”ФАВОР” приєдналося до міжнародної науково-практичної конференції «Здорове харчування дітей в Україні – запорука майбутнього нації: стан і перспективи».

Щиро вдячні ректору Національного університету харчових технологій, професору Олександру Шевченко, за втілення такої важливої ініціативи та всім поважним учасникам заходу за змістовну та продуктивну дискусію.

Відеоконференція об’єднала представників медицини, владних структур, громадських організацій, профільних асоціацій, наукових установ, закладів вищої освіти, фахівців підприємств-виробників дитячого харчування, разом обговорювали надзвичайно широке коло питань – від державного контролю за забезпеченням здорового харчування дітей в Україні до реформи шкільного харчування та експертизи сировини і якості продуктів харчування дітей.

З великим інтересом ми слухали доповідачів, так як тема дитячого харчування близька нам – виробникам молочних дитячих продуктів! Ми маємо прекрасні розробки в цьому напрямку – унікальні своїми цілющими властивостями. І тільки тісна співпраця науки, медицини та виробництва здатні створити унікальні національні продукти, які будуть не тільки повноцінним харчуванням для дітей, а й виконувати функції профілактики та лікування від багатьох захворювань. Ми надихнулися порушеними питаннями і планами доповідачів, сподіваємося на реальну плідну співпрацю з просування на ринок високоякісних продуктів для дітей національного виробника.

Підтримуйте українського виробника – купуйте УКРАЇНСЬКЕ!