Співпраця з Департаментом агропромислового комплексу Київського ОДА

05 вересня директор департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Сергій Шупик спільно з начальником відділу агропромислового розвитку Києво-Святошинської райдержадміністрації Миколою Войтулом здійснили робочу поїздку до ТОВ «Фірма «Фавор» та поспілкувався з директором Михайловою Раісою з питань, що стосуються діяльності підприємства.

Діяльність ТОВ «Фірма «Фавор» орієнтована перш за все на споживача.
Розпочавши виробництво в 1993 році як мале підприємство, на сьогоднішній день, підприємство налічує близько 145 працівників. Загальна площа заводу 0,32 га, що включає в себе виробничі ділянки по прийманню молока, виготовленню молока і кисломолочної продукції, холодильні камери для її зберігання. На сучасних технологічних лініях потужністю до 35 тонн на добу виготовляється молочна продукція. Потужності підприємства спроможні забезпечити попит споживачів в межах міста Києва і області, але головними є і будуть залишатися дитячі та лікувально-оздоровчі заклади.
Молочна продукція, яку виробляє підприємство не містить ГМО.

Фірма “Фавор” перша серед молокопереробних підприємств м. Києва отримала 26 грудня 2007 року сертифікат на систему управління якістю за стандартом ДСТУ ISO 9001-2001 і 30 липня 2012 року отримала сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів за стандартом ДСТУ ISO 22000-2007.
Ринок молочної продукції досить перспективний і має потенціал росту споживання. Департамент агропромислового розвитку продовжує працювати у напрямку налагодження співпраці між підприємствами-виробниками та переробними підприємствами. Тож, у підсумку зустрічі сторони дійшли домовленості, що Фірма «Фавор» здійснюватиме приймання молока екстракласу та яблучного соку від фермерських господарств Київської області, зокрема ПСП «Шевченківське» та ПСП «Жито».