Фото першої шпальти

25 жовтня ТМ “АМА” стала спонсором урочистої церемонії нагородження переможців XX Міжнародного фотоконкурсу газети «День» – «Фото першої шпальти».

Цього року журі конкурсу довелося обирати найяскравіші світлини з кількох тисяч надісланих фоторобіт, які були представлені в наступних рубриках — «Політика», «Український світ», «Фото з історією», «Світ очима дітей» (для учасників віком до 18 років).

Заступник генерального директора з якості ТОВ “Фірма “Фавор” Наталия Тюрина відзначила подарунковими сертифікатами від ТМ “АМА” переможця конкурсу в номінації «Світ очима дітей» – Грищука Дениса (11 років) за фото “Добрий ніс” та переможця в номінації «Український світ» – Корпусенко Бориса за фото “У музеї”.
Фотоконкурс «Дня» – це 20 років фотоісторії, 129 фотовиставок у містах України, 809 нагороджених фотографів, це колосальний шлях, який пройшла редакція «Дня» разом із 1500 фотопрофесіоналами та аматорами (саме стільки учасників конкурсу за час його проведення). На цьому шляху для українців була відкрита не тільки їх країна (хоча саме за це повсякчас дякували у Львові, Черкасах, Харкові, Дніпрі, Ізмаїлі, Чечельнику, Прилуках, Слов’янську, інших містах і містечках), водночас були визначені і «больові точки» нашого суспільства, його «точки росту», показана деградація політичного класу й еволюція характерів громадян, підказували, які «вітаміни» потрібні для гармонійного розвитку всієї української громади. Завдяки виставці відбулося сходження нових «фотозірок», зокрема учасники перших фотоконкурсів ставали і президентськими фотографами, а також переможцями міжнародних грантових програм.